JOURNEY BEYOND REASON – FASTEST MAN AROUND THE WORLD – Nick Sanders

JOURNEY BEYOND REASON – FASTEST MAN AROUND THE WORLD - Nick Sanders

 Nick Sanders jest jednym z najbardziej doświadczonych motocyklistów na świecie. Ponad 25 lat podróżował drogą lądową w 100 krajach. Dwa razy wkoło świata rowerem i 5 razy motocyklem. Jest posiadaczem rekordów najszybszego czasu przejechania świata i od czasu napisania książki w 2005 roku Nick Sanders przejechał świat 9 razy. Napisał 7 książek i wyprodukował 13 filmów i DVD.

 „Journey Beyond Reason” to jego rekordowa podróż dookoła świata: 20.000 mil w 20 dni. Na początek, Nick wyruszył z Walii do Calais. Droga prowadziła z Calais, Paryż, Pragę i kraje Europy Wschodniej, Indie, Nową Zelandię, a następnie z Alaski do Kanady i USA, a dalej do Hiszpanii, do Wielkiej Brytanii i z powrotem do Calais . Nick pokazał zaskakującą wszechstronność Yamaha R1!

 ”Journey Beyond Reason” nie jest prostą, dosłowną narracją. Nick jadąc swoim R1 podczas 20 000 milowej podróży, zajmował się na równi z filozoficznym także i psychologicznym podejściem do emocji, które są niezbędne do podróży, aby jak najszybciej indywidualnie przejechać świat dookoła. W przypadku niektórych standardowych narracji w stylu „Jupiter`s Travels” są też myśli filozoficzne podobne do „Zen i sztuka obsługi motocykla” /”Zen and the Art of Motorcycle Maintenance”/.

[Możliwość nabycia: Aerostich Rider Wearehouse].

Podobne artykuły:

O steffek

Pochodzę z małej Bogatyni, a zamieszkuję i działam we Wrocławiu. Jestem pomysłodawcą, autorem www.dziennikimotocyklowe.com (www.diariosdemotocicleta.info) i koordynuję całość zawartych zagadnień na portalu. Więcej na stronie: KONTAKT.