OŚWIADCZENIE

OŚWIADCZENIE

zabka-logo

Szanowni Internauci, Motocykliści, Przyjaciele,
Wielu z nas zostało porażonych informacją, z jaką mogliśmy się zetknąć w ostatnich tygodniach poprzez media oficjalne, społecznościowe, inne nt akcji policji w Wiszni Małej i jej tragicznego finału (śmierć antyterrorysty, śmierć jednego z napastników).
Jednocześnie w ostatnich dniach dotarła do Wszystkich informacja o jednym z uczestników napadu.
Dzienikimotocyklowe.com zostały porażone tymi informacjami podwójnie.
Śmierć antyterrorysty w akcji tego typu to śmierć szczególnie bolesna.
Śmierć uczestnika napadu, niby normalna sprawa, bo możliwa, gdy używa się broni w czasie napadu w konfrontacji z policją. Do tego już się przyzwyczaiło nasze społeczeństwo.
Natomiast nasze porażenie dotyczy faktu, że uczestnik napadu, który zginął to jednocześnie uczestnik akcji jaka miała miejsce w 2010 roku na łamach naszej witryny.

Akcja pomocy, w jakiej uczestniczyliśmy nosiła znamiona autentycznego odruchu pomocy MOTOCYKLIŚCIE, który uległ ciężkiemu wypadkowi. Nie weryfikowana autentyczność papierów Fundacji, która prowadziła tę
akcję wskazywała na potrzebę naszego udziału w tej pomocy. Jest nam przykro, że to wszystko miało miejsce i nieświadomie chcemy czasami czynić DOBRO.

Wobec powyższego, oświadczamy, że Dziennikimotocyklowe.com z dniem 23.12 tego roku w pełni likwidują ze swojego portalu informacje o prowadzonej akcji pomocowej dla Ł.W.

Z poważaniem Stefan Steffek Gajda

Podobne artykuły:

O steffek

Pochodzę z małej Bogatyni, a zamieszkuję i działam we Wrocławiu. Jestem pomysłodawcą, autorem www.dziennikimotocyklowe.com (www.diariosdemotocicleta.info) i koordynuję całość zawartych zagadnień na portalu. Więcej na stronie: KONTAKT.