Cegiełka dla Tadka

GM BogatyniaMoi kochani,

Niniejszym wpisem pragnę Was zaznajomić z zainicjowaną akcją pomocową dla naszego ziomka bogatynianina Tadeusza Duszy. Tak, to jest brat Leszka, któremu 2 lata temu pomagaliśmy po powodzi. Powody, dla których tę akcję rozpocząłem opisuję w załączniku. Wszystkich, którym może wydać się powód mojej akcji godny zainteresowania i minimalnego zaangażowania z góry dziękuję. Jestem dumny, że moja akcja spotkała się z odzewem pozytywnym w samej Bogatyni, która bardzo ucierpiała wskutek powodzi, ale też zapewniam Was, że dzisiaj już widać efekty pomocy Państwa na ulicach. Pięknie wyremontowana główna ulica miasteczka…… i nasza pomoc dla Tadka. To jest wzruszające.

Zapraszam do wspólnej akcji. Każda zakupiona cegiełka będzie do Was pięknie zapakowana z dedykacją i przekazana pocztą polską pod wskazany adres.

Steffek Gajda

Wrocław/Bogatynia 04`2012

LIST OTWARTY DO MIŁOŚNIKÓW CZOPERONE

 

Podobne artykuły:

O steffek

Pochodzę z małej Bogatyni, a zamieszkuję i działam we Wrocławiu. Jestem pomysłodawcą, autorem www.dziennikimotocyklowe.com (www.diariosdemotocicleta.info) i koordynuję całość zawartych zagadnień na portalu. Więcej na stronie: KONTAKT.