Weź udział w akcji MOTOserce

www.motoserce.pl


Witaj wiosno, witaj nowy sezonie, witajcie wszyscy miłośnicy, użytkownicy motocykli.

 

Zgodnie z zapowiedziami organizatorów ogólnopolskie akcji Motoserce.pl powoli zbliżamy się do kolejnego spotkania organizowanego również we Wrocławiu. Poniżej ramowy program wydarzenia, które rozmachem, doskonałą organizacją, a co najważniejsze udziałem wielu organizacji wymienionych w programie, nadaje ogromną rangę tej akcji. Nie można w żadem sposób porównać jej do innych znanych w kraju akcji charytatywnych, jednakże pod jednym względem powinniśmy być dumni z tych wszystkich, którzy rozpoczęli walkę o bezpieczeństwo na polskich drogach. Dumni, ponieważ połączyli tematykę poprawienia bezpieczeństwa na drogach ze zbiórką krwi dla najmłodszych, cierpiących dzieci i ich rodziców, a dodatkowo z fajnymi działaniami piknikowymi pozwoli wszystkim uczestnikom po tym dniu jechać do domu w poczuciem spełnienia ogromnego uczynku.

Walka o pobudzenie kierowców jednośladów i wielośladów do przemyślenia własnych zachowań wzajemnych i nowe regulacje kodeksu czy sposoby i wysokość kar dla niesfornych kierowców jest uzupełniane działaniem wielu organizacji nie tylko administracji samorządowej, państwowej w różnych formach.

Cieszmy się w tym dniu ze wszystkiego, co nas spotka w miejscu organizacji Motoserce, nie tylko we Wrocławiu.

Dziennikimotocyklowe.com przyłączają się aktywnie do organizacji tego wydarzenia, kontynuując jednocześnie promocję hasła budowy platformy porozumienia między kierowcami pt.:

” POROZUMIENIE – BEZPIECZNI KIEROWCY”

 

I zapraszają do aktywnego udziału, a każdy, kto przybędzie wziąć udział w tym wydarzeniu otrzyma pamiątkową nalepkę z naszym logo:

 Porozumienie Bezpieczni Kierowcy

 

 Steffek

 Zapraszamy również do zgłaszania swojego udziału w wydarzeniu  na FaceBooku

motoserce na FB

Podobne artykuły:

O steffek

Pochodzę z małej Bogatyni, a zamieszkuję i działam we Wrocławiu. Jestem pomysłodawcą, autorem www.dziennikimotocyklowe.com (www.diariosdemotocicleta.info) i koordynuję całość zawartych zagadnień na portalu. Więcej na stronie: KONTAKT.