Finał konkursu na hasło/slogan

AKTUALIZACJA: 04 października 2012

Drogie Koleżanki i Koledzy Motocykliści.

Oto nadszedł czas zakończenia naszego konkursu. Ponieważ do obecnego czasu nie otrzymaliśmy innych zgłoszeń, komisja konkursowa ponownie zweryfikowała nadesłane przez Was propozycje. Wybraliśmy to jedyne, które pasuje do naszej idei, przyświecającej nam od początku akcji, a więc budowa tolerancji na drogach i poszanowania i bezpieczeństwo poruszania się po drogach. Zwycięzcą OMC konkursu [O Mało Co…..]  został Dariusz Wójcik [ HD Night Train ]. Jego propozycja brzmiała:

„NA MOTOCYKLU, W SAMOCHODZIE – PRZYJACIELE NA DRODZE”

Darek dodatkowo na kuponie konkursowym wprowadził propozycję graficzną. Komisja ze względu na dużą „bliskość” jego hasła do zamysłu organizatorów postanowiła nagrodzić go nagrodą główną czyli posezonowy przegląd motocykla. Oficjalne przekazanie nagrody nastąpi podczas Konferencji w dniu 19.10. poświęconej bezpieczeństwu motocyklistów na drogach. Komisja wykorzystała jego ideę do wykonania projektu logotypu kampanii społecznej, która będzie nam od teraz towarzyszyć tak długo, jak długo będziemy walczyć o poprawę bezpieczeństwa na polskich drogach. Projektanci zajęli się tematem i oto poniżej jest efekt współpracy z Wami: 

 

Znak ten jest od dzisiaj znakiem naszej kampanii społecznej, która rozpoczyna się w dniu 19.10. Walczymy o nasze bezpieczeństwo. Szczegóły w temacie : „Jedyna taka konferencja w Polsce”

 

Zaproszenie

 Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w ampanii społecznej dnia 19.10. br. na parkingu Hotelu Haston. Pokaz, nagrody, dyskusje, wystawa fotografii motocyklistów,nagrody. Każdy z Was otrzyma naklejkę na samochód z logo kampanii czyli: POROZUMIENIE – BEZPIECZNI KIEROWCY

PROGRAM RAMOWY KAMPANII DO POBRANIA:

RAMOWY PROGRAM KAMPANII SPOŁECZNEJ I KONFERENCJI

 

Organizatorzy Konkursu: HaryMotors.pl, DziennikiMotocyklowe.com 

————————————————————————————————————————-

AKTUALIZACJA: 19 sierpnia 2012

Drodzy Internauci, Motocykliści i Kierowcy samochodów,

W zgodzie z zasadami konkursu i wcześniejszymi informacji w tej sprawie przekazujemy kolejną, ważną informację. Otóż, jak możecie czytać na stronie o organizacji Konferencji na temat bezpieczeństwa na naszych drogach w kontekście relacji motocykle-samochody w Polsce, ma ona podjąć próbę wprowadzenia nowego myślenia w naszych głowach. Będziemy walczyć o możliwe największą ilość medialnych komentarzy na ten temat. Media są ogromną siłą stety lub niestety sprawczą i każda pozytywna myśl przekazana za ich pośrednictwem do ogółu społeczności motoryzacyjnej, będzie kamyczkiem do tego co zawarte jest w tytule naszej konferencji tj : Co możemy bez pomocy Instytucji Państwowych?.

Każdy kierowca, który trochę zmieni swoje nastawienie do drugiego i zacznie zastanawiać się co robi na drodze lub jakie konsekwencje mogą wywołać nieprzemyślane reakcje, będzie naszym zwycięstwem.

Dlatego też, nie mając więcej zgłoszeń do konkursu, a wcześniej przesłane są bądź to nie trafione, bądź nie wykazują właściwego zrozumienia tematu, organizatorzy konkursu podjęli decyzję o zamknięciu konkursu na tym etapie i nie rozstrzygnięciu go.  

W najbliższym czasie zostanie przedstawiony do ogólnej wiadomości proponowane logo konferencji wraz z hasłem, które będą promowane jako obowiązujące nowe hasło i znak graficzny tematu naszej konferencji.

Prezentacja nieoficjalna nastąpi na stronach organizatorów i współorganizatorów konferencji w najbliższych dniach, a oficjalna w dniu konferencji tj 19.10. br. we Wrocławiu [informacje o konferencji na stronie].

Pozdrawiam i Szerokości dla wszystkich użytkowników dróg, nie tylko motocyklistów.

Steffek

—————————————————————————————————————————–

konkurs

Organizatorzy konkursu na hasło/slogan promujący nowe relacje między kierowcami samochodów i motocykli ze względu na małą ilość zgłoszonych kuponów z propozycjami oraz ze względu na prawdopodobieństwo niezrozumienia wymogów konkursu
, postanawiają przesunąć termin rozstrzygnięcia konkursu na koniec sezonu motocyklowego 2012. Dodatkowe informacje
na temat ostatecznego terminu będą wysyłane za pośrednictwem poczty elektronicznej i na stronach www.harymotors.pl i www.dziennikimotocyklowe.com

Za zmianę terminu przepraszamy, ale chcemy wybrać naprawdę trafny slogan, który będzie jeździć z nami po całej Polsce.

Zapraszamy do udziału w konkursie. Teraz będziemy dużo więcej czasu na nowe koncepcje. Pamiętajmy: ten slogan musi łączyć, a nie dzielić. On musi pokazywać, że obydwa środowiska chcą się zbliżyć i sobie na drogach pomagać.

Pozdrawiam i uważajcie na drogach Steffek Gajda

Podobne artykuły:

O steffek

Pochodzę z małej Bogatyni, a zamieszkuję i działam we Wrocławiu. Jestem pomysłodawcą, autorem www.dziennikimotocyklowe.com (www.diariosdemotocicleta.info) i koordynuję całość zawartych zagadnień na portalu. Więcej na stronie: KONTAKT.