Naucz się z nami jak ratować życie i jeździć bezpiecznie

 

W dobie wysiłków jakie ponoszą różne organizacje rządowe, pozarządowe, stowarzyszenia i fundacje na rzecz poprawy bezpieczeństwa

na naszych drogach, a w szczególności w ochronie tych najbardziej narażonych czyli kierowców motocykli, skuterów i rowerzystów, to każda inicjatywa oparta o działania osób fizycznych, pasjonatów musi budzić poszanowanie, a nawet podziw.

Niniejszym przedstawiamy Wam Mariusza Tiahnybok`a i jego www.motopomocni.pl wraz z ogólnopolską kampanią społeczną MotoPomocni.pl.

www.dziennikimotocyklowe.com jako jeden z autorów kampanii społecznej, budującej platformę porozumienia między kierowcami motocykli i samochodów z roboczym hasłem i logo „POROZUMIENIE – BEZPIECZNI KIEROWCY” informujemy o aktywnym przyłączeniu się naszego zespołu do projektu Mariusza, wspierając organizacyjnie, mentalnie i jak tylko będzie można, by nie tylko nasze bezpieczeństwo na drodze było na wyższym poziomie.

Jednocześnie chcemy popierać każde tego typu aktywności innych podobnych projektów np. działanie Wojtka Kuleszy i MotoPoztywni.pl Nie jest to kampania konkurencyjna, bo takie myślenie byłoby bezsensowne. Każdy przeszkolony w udzielaniu pierwszej pomocy kierowca, to możliwa szansa na uratowanie życia poszkodowanego w wypadku drogowym.

Zapraszamy Wszystkich zainteresowanych na pierwszą w tym roku akcję podczas III Wrocław MotorcyckleShow w dniach 16-17.03.2013 r. w Hali Stulecia”.

Podobne artykuły:

O steffek

Pochodzę z małej Bogatyni, a zamieszkuję i działam we Wrocławiu. Jestem pomysłodawcą, autorem www.dziennikimotocyklowe.com (www.diariosdemotocicleta.info) i koordynuję całość zawartych zagadnień na portalu. Więcej na stronie: KONTAKT.