KAMPANIA „JA, MOTOCYKLISTA” – OTWARCIE WYSTAWY

JA MOTOCYKLISTA

www.jednymsladem.com.pl

Zapraszamy na konferencję prasową oraz oficjalną inaugurację długo oczekiwanej kampanii społecznej „Ja Motocyklista”, która odbędzie się w czwartek 12. lipca o godzinie 13:00 na ul. Krakowskie Przedmieście 26/28. Celem kampanii jest zmiana negatywnego postrzegania kierowców jednośladów przez społeczeństwo oraz zwrócenie uwagi na zagrożenia, jakie niesie ze sobą uleganie stereotypom.  

W ramach wspólnego projektu Torres-Art oraz Fundacji Jednym Śladem, Dariusz Felis-Obrycki sfotografował ponad 250 motocyklistów. Przed obiektywem aparatu zaprezentowali oni swoje dwa oblicza: schowane pod kaskiem oraz to widziane na co dzień.

JA MOTOCYKLISTA - Wystawa - Warszawa 12-07-2012

Fotografie ukazują sylwetki różnych ludzi: lekarzy, handlowców, prawników, księży, a także znanych z mediów polityków, dziennikarzy i aktorów. Wśród nich m.in.: Ryszard Kalisz, Krzysztof „Diablo” Włodarczyk, Weronika Marczuk, Przemysław Saleta, Michał i Odeta Figurscy, Bogusław Wołoszański i wielu innych. Wszystkich ich łączy wspólna pasja i miłość do motocykli.

Organizatorzy kampanii wierzą, że ukazanie różnorodnych obliczy motocyklistów pozytywnie wpłynie na postrzeganie środowiska motocyklowego oraz przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa na drogach. Otwarcie wystawy będzie okazją do podziwiania wielu wspaniałych motocykli oraz do spotkania z gronem zaproszonych gości.

Przez miesiąc zdjęcia będzie można oglądać w dwóch miejscach. Cześć z nich zostanie zaprezentowana w formie wystawy plenerowej przy bramie głównej Uniwersytetu Warszawskiego, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28. Pełną kolekcję zdjęć, dzięki pomocy Centrum Rozwoju Turystyki Motocyklowej, będzie można zobaczyć w CH Blue City na poziomie -1, Al. Jerozolimskie179.

Więcej informacji na temat kampanii „Ja, Motocyklista” na stronie www.jamotocyklista.pl.

Kontakt:

Krzysztof Rzepecki , mail: jednymsladem@jednymsladem.com.pl, tel. 601620060

Zaproszenie dla prasy

Podobne artykuły:

O steffek

Pochodzę z małej Bogatyni, a zamieszkuję i działam we Wrocławiu. Jestem pomysłodawcą, autorem www.dziennikimotocyklowe.com (www.diariosdemotocicleta.info) i koordynuję całość zawartych zagadnień na portalu. Więcej na stronie: KONTAKT.