Wyjątkowa podróż dookoła świata

Przedstawiamy świetną relację z podróży dookoła świata [ strona w języku angielskim]

Opis podróży zawiera szczegółowe dane, dotyczące wszelkich kosztów podróżowania w przeliczeniu w USD na każdy dzień, zabranych ze sobą maneli, a więc wszystko co chce wiedzieć przyszły podróżnik.

www.ultimatejourney.com

www.ultimatejourney.com Chris & Erin Ratay z Boulder [Colorado –USA].

Podróż Dookoła Świata na dwóch BMW trwająca 4 lata w latach 1999-2003, objęła 50 krajów na 6 kontynentach. Przejechali razem 163.061 km i ich podróż została zaliczona do rekordu Guiness`a w podróżach jako team.

„Nasza historia zaczęła się całkiem szybkim ruchem, to znaczy znudziły się nam tylko 2 tygodniowe urlopy. Uznaliśmy, że to za mało. Postanowiliśmy skończyć z naszą pracą. Sprzedaliśmy nasze domy, wyposażenie, a odzież i inne dobra doczesne przekazaliśmy. Zapakowaliśmy namiot i staliśmy się minimalistami. Paszporty wzięte, formalności załatwione i w drogę………….

Czytajcie naszą relację, oglądajcie zdjęcia. W chwili obecnej pracujemy 10 miesięcy w roku, a 2 podróżujemy. Nasze podróże pokazujemy w kolejnych odsłonach.”

Podobne artykuły:

O steffek

Pochodzę z małej Bogatyni, a zamieszkuję i działam we Wrocławiu. Jestem pomysłodawcą, autorem www.dziennikimotocyklowe.com (www.diariosdemotocicleta.info) i koordynuję całość zawartych zagadnień na portalu. Więcej na stronie: KONTAKT.