Oferta wypraw po Kalifornii i innych południowo-zachodnich stanach USA

Ty też możesz tam być ...

Każdy motocyklista marzy o jeździe ulubioną ze słyszenia Route 66 po przekątnej do Los Angeles. Route 66 to trasa mało wymagająca, czasami nudna w szczególności w części centralnej USA
, gdzie małe osady i ogromne pola kukurydzy się wzajemnie przeplatają. USA to wielki kraj i na szczęście tras motocyklowych na podróżowanie kilkudniowe czy kilkunastodniowe jest ogromna ilość. Dlatego legendą można pojechać tylko w jej najładniejszej i najbardziej znanej części wykorzystując alternatywną trasę podróży. Taką trasą jest podróż jaką odbyłem z moim przyjacielem Leszkiem w roku 2010 [opisana w www.dziennikimotocyklowe.com]. Poniżej przedstawiam Państwu możliwość odwiedzenia wielu pięknych miejsc w południowozachodnich stanach USA. Zapraszam do zapoznania się z propozycją scenariusza, w kompleksowy sposób przedstawiający Wyprawę Waszego Życia [poniżej mogą być następne, w równie piękne miejsca na świecie. To dopiero początek realizacji Waszych marzeń]

Wyjazd realizowany jest każdego roku w optymalnych dla podróżowania motocyklem tego rejonu USA czasie, czyli wiosna/jesień [maj/wrzesień].

Jak się potocznie mówi, Kalifornia, Arizona, Nevada i Utah to stany najbardziej charakterystyczne dla Dzikiego Zachodu i w rzeczywistości tak jest. Samotni na pustyni….., miasta tętniące życiem…., głębokie kaniony i wysokie góry, a więc Grand Canyon, Bryce Canyon, Monument Valley, Death Valley, Parki Yosemite i Sequoia, Big Sur nad Pacyfikiem, Los Angeles, Las Vegas i San Francisco – to przekrój tego co zobaczycie i przeżyjecie podczas podróży według scenariusza, który będzie układany przez wszystkich uczestników wyprawy, każdego dnia wyprawy.

oferta - pobierz

oferta – pobierz

Ulotka - wyjazdy do USA

mapa trasy wyprawy (9356x6632)

pobierz mape w pełnej rodzielczości (9356×6632)

Podobne artykuły:

O steffek

Pochodzę z małej Bogatyni, a zamieszkuję i działam we Wrocławiu. Jestem pomysłodawcą, autorem www.dziennikimotocyklowe.com (www.diariosdemotocicleta.info) i koordynuję całość zawartych zagadnień na portalu. Więcej na stronie: KONTAKT.